• Nam elementum
  Nam elementum
 • Aenean sollicitudin
  Aenean sollicitudin

Regulamin

WARUNKI OGÓLNE, ZAMAWIANIA I SPRZEDAŻY:

 1. Właścicielem www.prezent.fotograflublin.com jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe REMIX Maciej Ziegler
 2. Zamówienia na prezenty/usługi można składać za pośrednictwem strony WWW znajdującej się pod adresem http://prezent.fotograflublin.com/
 3. Zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobę przez cały rok
 4. Zamówienia będą realizowane po uzgodnieniu terminu.
 5. Zamówienia, co do których istnieją jakiekolwiek wątpliwości będą weryfikowane przez obsługę, zamówienie takie może zostać anulowane przez Sklep. Zamawiający zostanie poinformowany o tym fakcie.
 6. Efekt końcowy sesji będzie dostarczany osobiście, lub za pośrednictwem Poczty, poczty elektronicznej lub w postaci linka do pobrania ze strony.
 7. Koszty dostarczenia inną drogą niz elektroniczną lub osobistą -według obowiązującego cennika Poczty Polskiej i firm kurierskich.
 8. Ceny w prezent.fotograflublin.com są cenami brutto i wyrażone są w złotych polskich.
 9. W przypadku braku możliwości realizacji Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia.
 10. Do każdego zamówienia dołączane są zdjęcia w postaci cyfrowej.
 11. Zamówienia realizowane są tylko na terytorium Polski.
 12. W przypadku wyboru sposobu płatności "przelew", realizacja jest wykonywana dopiero w momencie otrzymania środków pieniężnych na konto bankowe w wysokości minimum 50% wartości zamówienia.
 13. Wszelkie zwroty wysyłane na koszt Firmy PW "REMIX" nie są przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.
 14. Klient ma prawo -  do rezygnacji z umowy bez podania przyczyn składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie do dziesięciu dni od daty realizacji sesji.
 15. W przypadku odstąpienia od umowy Klient jest zobowiązany do odesłania na własny koszt zakupionych produktów w oryginalnym opakowaniu wraz z wypełnionym oświadczeniem i dołączonym oryginalnym dowodem zakupu. 
 16. Rezygnacja z usługi powoduję utratę wpłaconej zaliczki.
 17. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym prezent.fotograflublin.com jest prawnie wiążącą umową kupna-sprzedaży.
 18. prezent.fotograflublin.com zastrzega sobie możliwość braku możliwości wykonania usługi, o czym klient zostanie poinformowany.
 19. W sparwach nie wymienionych obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego a właściwym Sądem do rozstrzygania sporów jest Sąd Rejonowy w Lublinie.